İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Alkışlar Kamuran Akkor’a

Kamuran Akkor Türk Sanat Müziği’ne yeni yetenekler katmak için kolları sıvadı. Türk sanat müziğinin duayen sanatçılarından Kamuran Akkor,......

15 Aralık 2023
Alkışlar Kamuran Akkor’a

Kamuran Akkor Türk Sanat Müziği’ne yeni yetenekler katmak için kolları sıvadı. Türk sanat müziğinin duayen sanatçılarından Kamuran Akkor,…

Kamuran Akkor Türk Sanat Müziği’ne yeni yetenekler katmak için kolları sıvadı. Türk sanat müziğinin duayen sanatçılarından Kamuran Akkor, Ali Poyrazoğlu, Onur Şenay ve Elenor Plak sahibi Muhteşem Candan’dan oluşturduğu jüri heyeti ile oluşturacağı koro için kendisine ulaştırılan videoları ön elemeden geçirdi. Ön elemeyi kazananlar arasından yapılan jüri elemesi sonrası koro çalışmasına katılacak isimler belli oldu.

Türk Sanat Müziği’ne yeni yetenekler katmak için yola çıktı

Kamuran Akkor’un korosuna girmeyi başaran yetenekli isimlere burs vererek yeni yetenekler kazandırmayı hedeflerken Gayrettepe Kats Sahne’de her hafta bir araya gelen koro 2024 yılında musiki severlere konserler vermeye başlayacakları öğrenildi.

 

Kamuran Akkor korosu her Pazartesi günü koro çalışmalarını büyük bir hızla devam ederlerken çalışmalarda şef Kamuran Akkor’a saz üstadı ve maestro Selahattin Ellek’de eşlik ediyor.

Kamuran Akkor korosu 2024’te konserlerine başlayacak

Koro çalışmalarına katılanlar arasından ev hanımından, iş hayatında aktif olarak çalışmaya devam eden farklı meslek ve yaş gruplarından 17 kişi ile yola çıktıklarını ifade eden Kamuran Akkor “Yıllar boyu edindiğim tecrübe ve bilgi birikimini arkadaşlarıma aktarmaya çalışıyorum.  Bu yola çıkarken sevgili yapımcımız Muhteşem Candan yanımızda ve 2024 yılında koromuzla birlikte bir albüm çıkartmak için Elenor Plak ile anlaştık. Bunun yanında yeni yılla birlikte haftada bir gün Gayrettepe Kats Sahne’de bir konserimiz olacak. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra vereceğimiz özel konserlerle müzikseverlerin karşısına çıkacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorlar” diyerek duygularını ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ