İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Bir Dilek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Beylikdüzü’nde hizmete girdi

İşletmeciliğini İbrahim Sefa Kanşiray’ın yaptığı Bir Dilek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarına Türkiye’nin en prestijli, kaliteli...

23 Şubat 2024
Bir Dilek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Beylikdüzü’nde hizmete girdi

İşletmeciliğini İbrahim Sefa Kanşiray’ın yaptığı Bir Dilek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarına Türkiye’nin en prestijli, kaliteli ve profesyonel hizmetini sunmak üzere İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde hizmete açıldı.

Kendi alanlarında uzmanlaşmış diş hekimleri ile çalışan Bir Dilek ADSP, hastalarına maksimum konforu sunmayı hedefleyerek hizmetlerine devam etmektedir..

Alanında uzman diş hekimlerimiz ile gülümsemenin keyfini çıkarmak için hizmete açılan Bir Dilek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kısa sürede Ata Çağlayan olmak üzere birçok ünlü ismin de hizmet aldığı bir kurum oldu.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Bir Dilek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doktorlarından İbrahim Çetin yaptığı kısa açıklamada “Bir Dilek ADSP olarak tüm hastalarımıza profesyonel, modern ve steril bir ortamda en yüksek standartlarda diş tedavi ve bakımını sağlamak birinci önceliğimizdir. Hastalarımızla doğru şekilde iletişime geçerek önceliklerini anlayıp, gerekli çözümler ile sağlıklı gülümsemelerini yeniden kazandırmak, kliniğimizin esas değerlerindendir.” dedi.

 

Açıklamalarına devam eden Çetin “Mesleğini seven, özen gösteren, diş hekimliği ile ilgili bilimsel çalışmaları ve teknolojiyi takip eden hekimlerle çalışarak toplumumuzun ağız ve diş sağlığının önemi konusunda bilinçlendirilmesini sağlamak” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ