İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

degerse.com Sponsorluğunda Bağdat Caddesi Derneği İftarda Buluştu

İstanbul’un en işlek ve önemli caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde, 28 Mart akşamı, degerse.com sponsorluğunda Bağdat Caddesi...

29 Mart 2024
degerse.com Sponsorluğunda Bağdat Caddesi Derneği İftarda Buluştu

İstanbul’un en işlek ve önemli caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde, 28 Mart akşamı, degerse.com sponsorluğunda Bağdat Caddesi Derneği üyeleri iftarda buluştu. degerse.com’un sponsor olduğu iftara 80 misafir katıldı.

degerse.com katkılarıyla gerçekleşen iftarda paylaşmanın ve toplumsal birlikteliğin güzel bir örneği sergilendi.

Bu özel gece, Kadıköy halkının farklı kesimlerinden önemli isimleri ağırladı. Bağdat Caddesi Derneği Kurucu Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz iftarda yaptığı konuşmada şu açıklamalara yer verdi: “Mayıs ayı itibariyle ‘Bağdat Caddesi Gurme Festivali’ çalışması ile ilk adımı atıyoruz. Ardından diğer konularda düzenleyeceğimiz etkinliklerle Bağdat Caddesi’ni Türkiye’de ve dünyada bahsedilen bir festivaller caddesi haline getireceğiz.”

degerse.com sponsorluğunda gerçekleşen iftar daveti konukları arasında yer alan CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Mesut Kösedağı ise yaptığı konuşmada “Seçilmemiz durumunda 1 Nisan’dan itibaren belediyecilik deyimiyle Bağdat Caddesi’ne gireceğiz. Tek tip tabela uygulaması, tek tip tente ve düzenli, konforlu kaldırımlar ile yepyeni bir Bağdat Caddesi için çalışacağız. Bu konuda uzmanlardan da destek alarak en doğru uygulamalarla gözbebeğimiz Bağdat Caddesi’ni layık olduğu güzelliğe kavuşturacağız” dedi.

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Kübra Dursun da yaptığı konuşmada “Demokrasinin kalesi olarak gördüğümüz Kadıköy’den belediye başkan adayı olarak aranızda bulunmaktan büyük mutluluk duyduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Kim kazanırsa kazansın demokrasi ve beraberlik kazanacak” dedi.

degerse.com’un Sponsorluğundaki İftara  İş ve Siyaset Dünyasından Önemli İsimler Katıldı

 

Bu iftar buluşması,  iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerini Bağdat Caddesi’nin tarihi ve renkli atmosferinde bir araya getirdi. Toplumun çeşitli kesimlerinden gelen bu değerli katılımcılar, iftarın maneviyatını ve birlikteliğin gücünü bir kez daha hatırlattı.

 

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Mesut Kösedağı, İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Kübra Dursun, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin, İYİ Parti Kadıköy İlçe Başkanı Erhan Yavuz, CHP Kadıköy Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özsaraç, TÜRSAB Gastronomi Turizmi İhtisas Başkanı Ömer Kartin, Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Genel Sekreteri / Yönetim Kurulu üyesi Sevil Becan gibi isimler, iftarda protokol masasında yerlerini alarak, bu özel geceye anlam kattılar.

Bağdat Caddesi Derneği’nden Yeni Üyelerine Sıcak Karşılama

Bağdat Caddesi Derneği’nin büyüyen ailesine yeni katılan üyelerine üyelik belgeleri, Bağdat Caddesi Derneği Kurucu Başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz tarafından takdim edildi.

Gayrimenkule yeni bir soluk getiren degerse.com’un Yönetim Kurulu Başkanı Barış Mükyen de gecede konuşma yapan yeni üyeler arasındaydı. Sertifika töreni sonrası Barış Mükyen: “Kültürel sermayemiz doğrultusunda yapılan işin ne olduğuna bakılmaksızın, söz konusu işin gereğince ve objektif esaslarla donatılmış biçimde, tam nitelikli yapılması prensibini temel kabul eden bir marka olarak, aynı paralelde olduğumuz düşüncesiyle Bağdat Caddesi Derneği’nin yanında olmayı tercih ettik. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Siz değerli konuklara katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yeni üyelere takdim edilen sertifikalar, onların bu değerli topluluğa olan katkılarını ve derneğin geleceğine yapacakları katkıların bir simgesi olarak değerlendirildi.

 

Bu etkinlik, yeni üyelerin katılımıyla Bağdat Caddesi Derneği ailesinin büyümesine katkıda bulundu.

Değerse Platformu Nedir?

degerse.com, gayrimenkul sektöründe multidisipliner bir yaklaşım benimseyerek, kentsel dönüşümden tarım alanlarının geliştirilmesine kadar geniş bir yelpazede danışmanlık ve destek sunan yenilikçi bir platform olarak kendini tanımlıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ