İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Duqqan Cars görkemli bir açılışa imza attı

İş insanı Gökhan Reis Duqqan Sahne’de sonra Duqqan Çars adını verdiği ikinci iş yerini açtı. Açılışa büyük...

25 Mart 2023
Duqqan Cars görkemli bir açılışa imza attı

İş insanı Gökhan Reis Duqqan Sahne’de sonra Duqqan Çars adını verdiği ikinci iş yerini açtı. Açılışa büyük ilgi gösterilirken kısa bir konuşma yapan Gökhan Reis “ Duqqan Sahne’den sonra ikinci mekanım olan Duqqan Cars’ı hizmete sunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bugünümde beni hiçbir işimde yalnız bırakmayan Kemal Aslan ve Şeref Özcan’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Açılışa Gökhan Reis’in yakın sanatçı dostlarından biri olan Berdan Mardini’de katılırken basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Mardini yaptığı kısa açıklamada “Gökhan Reis lüks araçlar getirmiş ama bunlardan bir tanesini şu an alma şansım olamaz çünkü benim tüm birikimim istihdam için yatırılmış vaziyette. Son 3-4 yıldır birçok insana istihdam sağlıyoruz ve bundan büyük bir gurur duyuyorum. Bunun için kendi kullandığım aracımı dahi satarak yatırım yaptım. Buraya araba almaya değil yakın bir dostumuzun mutlu gününde yanında olmak ve bakınmaya geldik” diyerek esprili bir açıklama yaptı.

Berdan Mardini’nin bu açıklamasının ardından Gökhan Reis ise “Berdan bizim can dostumuz ve bizde sonsuz bir kredisi vardır. İstediği arabayı alıp gidebilir O sadece bize şartlarını belirler ve bizlerde onun belirlediği şartlara uyarız. Kaldı ki şu dönemde en doğru şeyi kendisi yapıyor. Zor bir süreçten geçerken birçok insana istihdam sağlıyor” dedi.

Gökhan Reis’in yakın dostu iş insanı ve prodüktör Kemal Aslan açılış sonrasında kısa bir açıklama yaparken “Bazı rızıklar birleşince vesile olur. Gökhan Reis rızık dağıtmayı seven bir insandır. Eşini, dostunu, arkadaşını geçtim çevresinde tanımadığı insana da destek olan birisidir. Çevresindeki herkese yardım etmeye çalışan insandan zarar gelmez. Bizlerde böyle insanların iş yerlerine gideceğiz ve alışverişlerimizi oradan yaparak destek olacağız. Ben rızık veren herkes için Allah ayağına taş değdirmesin derim” diyerek duygularını ifade etti.

;

Duqqan Cars açılışına sanat, iş, cemiyet dünyasının birçok ismi ile birlikte Gökhan Reis’in yakın dostları büyük ilgi gösterdiler.

DUQQAN CARS AÇILIŞINDA GÖRÜNTÜLER

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ