İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Ersin Sönmez’den yeni tekli “Kelebek”

Ersin Sönmez Erzincanlı ve Afyonkarahisar/Emirdağlı bir ailenin çocuğu olarak 1990 yılında Fransa’nın Lille kentinde Ayşe ve Cemal...

27 Mayıs 2024
Ersin Sönmez’den yeni tekli “Kelebek”

Ersin Sönmez Erzincanlı ve Afyonkarahisar/Emirdağlı bir ailenin çocuğu olarak 1990 yılında Fransa’nın Lille kentinde Ayşe ve Cemal Sönmez çiftinin ilk oğulları olarak dünyaya gelmiştir.

İlkokula Fransa’nın Lille kentinde başlayan Ersin Sönmez ailesinin iş gereği Belçika’ya taşınması üzerine eğitimine Belçika’da devam ederken müziğe büyük ilgi duymaya başlaması üzerine müzik eğitimlerine başlar ve müzikal yolcuğuna Türk Halk Müziği söyleyerek adım atar.

Yıllar 2015’i gösterdiğinde profesyonel olarak müzik dünyasına yaptığı ilk tekli ile adım atan Ersin Sönmez 2017 yılında “Hayal” adlı albümle müzik dünyasında bende varım dedi.

2020 yılında müzik tarzını değiştirme kararı alan Sönmez bu kez de şarkıcı Akın’ın sevilen parçası “Anlatamıyorum” ile müzikseverlerle buluştu ve bu çalışması büyük ses getirdi.

4 yıl gibi bir süre müziğe ara veren Ersin Sönmez söz ve müziği Doğanay Karadeniz imzalı düzenlemesi Efe Can, mix mastering’i Buğra Kunt tarafından yapılan “Kanıtlı Delilli” adlı teklisinin hemen ardından “Kelebek” adlı 2.ci Teklisi ile müzikseverlerle buluşmanın tekrar heyecanını yaşıyor.

“Kelebek” adlı çalışmasının Sözü müziği Doğanay Karadeniz ve Ömer Keleş imzası taşırken Aranjesini Tuwran, Mix Mastering’i ise Kutay Sarıgül üstlendi.

Ersin Sönmez “Kelebek” adlı şarkısının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken yönetmen koltuğuna da Enes Bilal Taşçı otururken klip Arnavutköy ve Maslak’ta bulunan Honeybee platoda çekildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ