İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan Güven Tazeledi

Gelecek Partisi Birecik 1.Olağan ilçe Kongresi Birecik ilçesinde Bir Özel Düğün Salonunda büyük bir katılım ile yapıldı.......

17 Ekim 2022
Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan Güven Tazeledi

Gelecek Partisi Birecik 1.Olağan ilçe Kongresi Birecik ilçesinde Bir Özel Düğün Salonunda büyük bir katılım ile yapıldı….

Gelecek Partisi Birecik 1.Olağan ilçe Kongresi Birecik ilçesinde Bir Özel Düğün Salonunda büyük bir katılım ile yapıldı. Tek liste halinde yapılan kongrede mevcut başkan Ahmet Aslan Güven Tazeledi.

Kongreye katılanlar ise Gelecek Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Diyarbakır İl Başkanı Avukat Aydın Altaç, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Şanlıurfa İl Başkanı Abdullah Yeşil, Güvenir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Genç İş Adamı Hüseyin Çakmak, İş Adamı Hüseyin Çakmak, Gelecek Partisi Birecik Halfeti İlçe Koordinatörü Özmen Dal, Gelecek Partisi Şanlıurfa İlçe Başkanları Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir, Karaköprü İlçe Başkanı Celal Karaca, Haliliye İlçe Başkan Vekili M.Emin Kançur, Bozova İlçe Başkanı Erkan Doğan, Ceylanpınar ilçe Başkanı Salih kalemli, Harran ilçe başkanı Mehmet özyavuz, Halfeti ilçe Başkanı Mehmet Özden, Hilvan ilçe Başkanı Aziz Salgın, Viranşehir İlçe Başkanı Ahmet Koç, Suruç ilçe Başkanı Fehmi Laçin ve Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Birecik İlçe Kadın Kolları Başkanı Hayriye Şensözlüer ve çok sayıda partililer ve vatandaşlar katıldı.

İstiklal marşı ve saygı duruşundan sonra günün anlam ve önemi için yapılan konuşmalar ise Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, Öncelikle Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu `na ilçem ve yönetim kurulu üyelerim adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum kongremiz için gelip bizlere güç verip bizler için burada olan Gelecek Partimizin değerli başkanlarına tek tek teşekkür ediyorum. Biz var oldukça hepimiz var olacağız bu ülkeyi hepimiz birlikte geleceğe taşıyacağız ilçe kongremize katılanlara yeniden teşekküre diyorum. Delegelerin oyları ile yeniden beni ilçe başkanlığına seçen değerli delege arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birecik ilçemizde genç dinamik yönetim kurulu üyelerimiz ile çalışmalarımız devam edecektir. İlçemiz için, İlimiz için ve ülkemiz için 1.olağan kongremiz hayırlı uğurlu olsun dedi.

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Şanlıurfa İl Başkanı Abdullah Yeşil, Biz Gelecek partisi olarak liderimiz Sayın Davutoğlu yolunda emin adımlar ile çalışmalarımız 13 ilçemizde devam ediyor. Gelecek Partisi olarak Halfeti ve Birecik ilçemizde iktidar olduğumuzda bu iki ilçemizi turizm merkezi haline getireceğiz siz gelecek partisine inanan insanlar var oldukça iktidara geleceğiz ülkeyi hepimiz beraber kardeşçe yöneteceğiz. Birecik 1.olağan kongremiz hayırlı uğurlu olsun dedi.

Gelecek Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Bizler İktidara talip olarak 81 il ve ilçelerimizde çalışmalarımız devam ediyor . Liderimiz Sayın Davutoğlu başkanlığında çalışmalarımız her gün geçtikçe büyük katılımların olduğu bir parti olarak yeni kurulacak hükümette söz sahibi merkez sağın partisi olarak biz meydanlardayız tüm teşkilatlarımız alanlarda seçim varmış gibi çalışmalarımız devam ediyor. Bir an önce erken seçimin gelmesi temenni ediyoruz. O zaman görecekler Gelecek partisin oy farkını hepimiz Allah’ın izni ile iktidara Geleceğiz bugün Birecik ilçe kongresindeyiz işte salon işte kalabalık kitle buradayız ilçe kongremiz de seçilen Başkan Ahmet Aslan ve yönetim kurulu üyelerini kutluyorum dedi.

Konuşmalardan sonra Seçim Kurulu üyelerinin gelmesi ile delegelerin oylarının tamamının kullanması ile Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan Yeniden Başkan oldu.

Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri:
Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan
Asil Üyeler: Hüseyin Çakmak, Abdülkadir Sümer, Fikret Yavuz, Deniz Balta, Veysel Demir, Abdullah İzci, Şerif Aydoğdu, Mehmet Yıldız, Halil Uzun, Erdal Korkmaz. Hulki Karayılan, Hüseyin Şahin, İbrahim Halil Işık, Kadir Güneş, Mehmet Refik Şahin, Seydi Elmaoğlu, Mustafa Çakmak, İbrahim Halil Işık, Ahmet Arslan.
Yedek Üyeler: Ayfer Atmaca, Şahin Demir, Reşat Kankılıç, Mahmut Şahin, Tuncer Yavuz, Ahmet Ugur, Fevzi Karataş, Bülent Özdemir, İmam Kaya, İbrahim Halil Polat, Kemal Arslan, Ahmet Saçlı, Murat Karadaş, Salih Eşiyok, Sadettin İzci, Samet Işık, Salih Korkmaz, Veysel Aslan, Selda Acar, Metin Yavuz.
İl Kongre Delegeleri Asil Üyeler: Ahmet Aslan, Hüseyin Çakmak, Abdulkadir Sümer,
YedeK Üyeler: Abdullah İzci, Deniz Balta, Mustafa Çakmak.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ