İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Raif Akyüz, ekranlara bir sürprizle mi geri dönüyor?

Ekranların sevilen yüzü Raif Akyüz kısa bir aradan sonra tekrar Number One Türk ekranlarına geri dönüş yapmaya......

16 Kasım 2023
Raif Akyüz, ekranlara bir sürprizle mi geri dönüyor?

Ekranların sevilen yüzü Raif Akyüz kısa bir aradan sonra tekrar Number One Türk ekranlarına geri dönüş yapmaya…

Ekranların sevilen yüzü Raif Akyüz kısa bir aradan sonra tekrar Number One Türk ekranlarına geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

 

Özellikle sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği programında birbirinden ünlü isimleri ağırlayan başarılı sunucu Raif Akyüz bu başarısını sosyal medya kullanımında da büyük bir başarıyla devam ettiriyor.

 

Önümüzdeki günlerde bazı sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldığı “Raif Akyüz ile Sanat Dünyası” programına geri dönen Akyüz yeni bölümlerinde ağırlayacağı ünlü konuklar için çalışmalarına start verdiği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından farklı bir program sinyalleri veren Akyüz’ün takipçilerinin ısrarla “Yeni bir programla mı ekrana geri dönüyorsun?” sorularına olumlu veya olumsuz cevap vermemesi takipçileri arasında yeni bir programın sinyali olarak algılandı.

 

Raif Akyüz’ün Number One Türk ekranlarından en son Türkiye’nin en büyük organizatörlerinden ve birçok ünlü ismin menajerliğini yapan ve uzun süre basından uzak durmayı tercih eden Ahmet San’ı konuk etmesi özellikle magazin ve sosyal medya dünyasından büyük ses getirmişti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ