İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Red Bull Can You Make It? Heyecanı Başladı

Dünyanın dört bir yanından maceraperestlerin 1 hafta boyunca 24 adet Red Bull ile Avrupa’yı dolaştığı “Red Bull...

24 Mayıs 2024
Red Bull Can You Make It? Heyecanı Başladı

Dünyanın dört bir yanından maceraperestlerin 1 hafta boyunca 24 adet Red Bull ile Avrupa’yı dolaştığı “Red Bull Can You Make It?” Başladı. Avrupa’nın 5 farklı şehrinde gerçekleşen macerada ülkemizden The Roadies, Adrenaline Freaks, Badass Bats ve Turkish Delight takımları yarışıyor.

Dünyanın dört bir yanından katılımcıların, para yerine Red Bull kutularıyla Avrupa’nın 5 şehrinde beden, zihin güçleri ve yaratıcılıklarını kullanarak gezdikleri Red Bull Can You Make It? heyecanı başladı.

7 günlük unutulmaz bir deneyim sunan etkinlik Red Bull Can You Make It?’te ülkemizden The Roadies, Adrenaline Freaks, Badass Bats ve Turkish Delight takımları yarışıyor. Red Bull Can You Make It? ‘te yarışmacıların paylaştığı eğlenceli anları Red Bull Can You Make It? – Teams adresinden izlenebiliyor.

Red Bull Can You Make It? heyecanı Avrupa’da başladı

Yarışmaya hak kazanan takımlar Barselona, Amsterdam, Kopenhag, Milano veya Budapeşte’den yola çıkarak etkinliğin bitiş şehri olan Berlin’e 1000 km yol kat ederek ulaşmaya çalışacak.

Önemli olan yarışmak!

Dünyanın dört bir yanından seçilecek takımlar; macera dolu yolculukları sırasında yemek, konaklama ve bir sonraki lokasyona ulaşmak gibi ihtiyaçları için para yerine; yarışma için özel tasarlanan Red Bull kutularını kullanacak. Yarışmacılar seyahatleri boyunca Kontrol Noktası Mücadeleleri, Sosyal Medya Takibi ve Macera Listesi’nde yazılı görevleri yerine getirerek puan kazanabilecek. Takımlar, maceraları boyunca görevi tamamlamak ya da bitiş şehrine en hızlı ulaşmaktan ziyade bu anların mücadelesiyle hayatı farklı bir perspektiften deneyimleme imkanı bulacak. Berlin’deki bitiş noktasına ulaşmaya çalışırken mücadele anlarını kendilerine teslim edilen telefonlardan sosyal medya hesaplarında paylaşacak olan ekiplerin puanlamaları da bu paylaşımlar üzerinden yapılacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ