İlk Gün Backlink

SON DAKİKA

Diş teli

Seçil Gülen Komi tiyatro sahnelerine geri dönüyor…

Sahnelere ara veren başarılı oyuncu Seçil Gülen Komi Tiyatro sahnelerinin açılmasıyla yeni projeler ile geri dönmek için tekrardan kolları...

16 Aralık 2022
Seçil Gülen Komi tiyatro sahnelerine geri dönüyor…

Sahnelere ara veren başarılı oyuncu Seçil Gülen Komi Tiyatro sahnelerinin açılmasıyla yeni projeler ile geri dönmek için tekrardan kolları sıvadı.

Tiyatro Gülen Surat’ın Genel yürütücülüğünü ve Genel Sanat Yönetmenliğini yapan Seçil Gülen Komi 7 yıl boyunca Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerinde Tiyatro ekibi ile birlikte turne yaparken, sellout oynadıkları çocuk oyunları ile adından çokça söz ettirmiştir. 2019 yılı itibariyle covid-19 sürecinden etkilenen Komi turnelerine ara verirken,uzun zamandır tiyatro yapamamanın üzüntüsünü ve sahnede olamamak,sahne tozu yutan biri olarak seyirci ile buluşmanın özlemini derinden yaşadığını dile getirdi.

Emre Karayel ve Dersu Yavuz Altun’un yürütücülüğünü yaptığı hiltown sahnede Genel Koordinatör olarak çalışmaya başlayan Seçil Gülen Komi özel tiyatrolara ev sahipliği yaptıklarını duyurdu. Yeniden Sahnede olmanın ve tiyatro izlemenin mutluluğunu yaşayan Seçil Gülen Komi, bu sene tiyatro oyunlarını oynamayacağını bir süre daha beklemeye aldığını belirtti. Emre Bey ve Dersu bey ile çalışmak ayrı bir keyif benim için diyen Seçil Gülen Komi ,sahnenin her alanında çalışmak benim için müthiş bir duygu. İnsanın kendi işini , severek yaptığı İçin ; bu güzel insanlarla da bir arada çalışmış olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Tiyatrolar susmasın perdeler kapanmasın diyen oyuncu ilgi ve alakanın yoğun olduğunu, seyircilerin tiyatroyu kendisi gibi özlediğini dile getirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER HABERLER
SON DAKİKA HABERLERİ